24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost Slim Jean Dubost

24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost Slim

4049 Kč

Špičkové zboží, 24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost Slim s jakostní značkou Jean Dubost - tento produkt objednáte levně za 4049 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pět set korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Top produkt, 24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost Slim od oblíbené společnosti Jean Dubost - toto zboží si můžete nechat doručit v časové omezené slevě za 4049 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!
Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování. Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce. Jean Dubost, to jsou nože a příbory, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: 24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost Slim

  • Název: 24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost Slim
  • Cena: 4049 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 189031
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce