Dvoumístná variabilní lenoška Karup Design Figo White/Dark Grey Karup Design

Dvoumístná variabilní lenoška Karup Design Figo White/Dark Grey

18519.00 Kč

Spokojenost přinášející Dvoumístná variabilní lenoška Karup Design Figo White/Dark Grey značky Karup Design - tento hit naleznete ve výhodné akci za 18519.00. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 5713655007335
Do obchodu

Popis

Karup Design

Odpočívat, číst si, oddávat se vlastním představám, ale i dokonce nabídnout přespání pro hosty - to vše zvládá variabilní lenoška Figo.

Díky polohovatelnému rámu z borovicového dřeva ji totiž nastavíte do tří různých poloh. V první se z ní stane pohodlné křeslo, v druhé lenoška dělaná pro občasné zdřímnutí a ve třetí postel pro vaši návštěvu. Pohodlnost Figa zajišťují futonová matrace a podhlavník.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se zhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Návod k montáži vaší nové lenošky od Karup Design najdete zde. A nebo se povídejte na video níže.

Parametry produktu: Dvoumístná variabilní lenoška Karup Design Figo White/Dark Grey

  • Název: Dvoumístná variabilní lenoška Karup Design Figo White/Dark Grey
  • Cena: 18519.00 CZK
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655007335
  • ID produktu: 649794
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce