Keramická dóza s víkem Orchidea Milano Farm Animals

Keramická dóza s víkem Orchidea Milano Farm Animals, výška 17 cm

789 Kč

No tak tohle je gól: Keramická dóza s víkem Orchidea Milano Farm Animals, výška 17 cm od značky Orchidea Milano - toto zboží si můžete zakoupit téměř zdarma za 789 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Orchidea Milano

Velmi oblíbený produkt Keramická dóza s víkem Orchidea Milano Farm Animals, výška 17 cm od oblíbeného výrobce Orchidea Milano - toto zboží si můžete koupit s unikátní slevou za 789 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.
Dodejte vašemu bydlení kousek italského sluníčka. Značka Orchidea Milano tvoří dekorace a nábytek v duchu prosluněného Toskánska, jehož atmosféra nám v české kotlině trochu chybí. Proto se obklopte autentickými doplňky, díky kterým vás na tváři polechtá pravé italské sluníčko a pohoda.

Parametry produktu: Keramická dóza s víkem Orchidea Milano Farm Animals, výška 17 cm

  • Název: Keramická dóza s víkem Orchidea Milano Farm Animals, výška 17 cm
  • Cena: 789 Kč
  • Výrobce: Orchidea Milano
  • EAN:
  • ID produktu: 1013312
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce