Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup Design House Natural/White Karup Design

Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup Design House Natural/White

11099.00 Kč

Poctivý výrobek, Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup Design House Natural/White od oblíbené značky Karup Design - tento produkt doručujeme s neuvěřitelnou slevou za 11099.00. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáct set a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 5713655019345
Do obchodu

Popis

Karup Design

Says Who a Karup Design, to je dvojka, u které je hned jasné, že kombinací jejich designu vznikne něco převratného a uchvacujícího.

Studio Says Who, za kterým stojí dva bratři, vyznává tradiční hodnoty severského designu, ale snaží se je okořenit o nový přístup a inovace.

Dánský Karup Design se zase umí na design koukat z pohledu praktické a variabilní stránky s ohledem na jednoduchost provedení. Spojením těchto chytrých hlav přeplněných designovými nápady vznikla i svéhlavá komoda House.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup Design House Natural/White

  • Název: Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup Design House Natural/White
  • Cena: 11099.00 CZK
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655019345
  • ID produktu: 231681
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce