Komoda se šesti zásuvkami Karup Design House Natural/White Karup Design

Komoda se šesti zásuvkami Karup Design House Natural/White

12959.00 Kč

Váš oblíbený produkt, Komoda se šesti zásuvkami Karup Design House Natural/White s osvědčenou značkou Karup Design - tento produkt objednáte v bombastické akci za 12959.00. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Naplníte-li košík zbožím nad patnáct set, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 5713655019352
Do obchodu

Popis

Karup Design

Says Who a Karup Design, to je dvojka, u které je hned jasné, že kombinací jejich designu vznikne něco převratného a uchvacujícího.

Studio Says Who, za kterým stojí dva bratři, vyznává tradiční hodnoty severského designu, ale snaží se je okořenit o nový přístup a inovace.

Dánský Karup Design se zase umí na design koukat z pohledu praktické a variabilní stránky s ohledem na jednoduchost provedení. Spojením těchto chytrých hlav přeplněných designovými nápady vznikla i svéhlavá komoda House.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Návod k montáži vašeho nového kousku od Karup Design najdete zde.

Parametry produktu: Komoda se šesti zásuvkami Karup Design House Natural/White

  • Název: Komoda se šesti zásuvkami Karup Design House Natural/White
  • Cena: 12959.00 CZK
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655019352
  • ID produktu: 231693
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce