Krémově bílá třímístná pohovka Mazzini Sofas Elena

Krémově bílá třímístná pohovka Mazzini Sofas Elena, s lenoškou na levém rohu

16099.00 Kč

Kvalitní Krémově bílá třímístná pohovka Mazzini Sofas Elena, s lenoškou na levém rohu populárního výrobce Mazzini Sofas - toto zboží si můžete opatřit s unikátní slevou za 16099.00. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáct set a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5901122033202
Do obchodu

Popis

Mazzini Sofas

Značka Mazzini Sofas má nadání zkombinovat minimalistický styl se špetkou retra právě tak, aby měl v sobě konečný kousek z obojího to nejlepší. A tak vznikají pohovky, které dodají vašemu obýváku moderní a útulný charakter.

Kolekce Elena oplývá obzvlášť širokou barevnou paletou. Najdete v ní prudce elegantní kousky v neutrálních barvách, ale i ti, kteří hledají pestrou a výraznou dominantu do svého obýváku, najdou v pestrých odstínech to pravé.

Nezapomeňte si k pohovce pořídit i ladící taburet Elena pro své nožky i nečekaně početné hosty ♥

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Parametry produktu: Krémově bílá třímístná pohovka Mazzini Sofas Elena, s lenoškou na levém rohu

  • Název: Krémově bílá třímístná pohovka Mazzini Sofas Elena, s lenoškou na levém rohu
  • Cena: 16099.00 CZK
  • Výrobce: Mazzini Sofas
  • EAN: 5901122033202
  • ID produktu: 1202102
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce