Lžíce na med z olivového dřeva Jean Dubost Real

Lžíce na med z olivového dřeva Jean Dubost Real, 16,5 cm

489 Kč

Nejprodávanější Lžíce na med z olivového dřeva Jean Dubost Real, 16,5 cm co nám dodává Jean Dubost - toto zboží si můžete nechat dodat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 489 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Ve slevě je Lžíce na med z olivového dřeva Jean Dubost Real, 16,5 cm od oblíbené společnosti Jean Dubost - tento produkt obchodujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 489 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?
Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování. Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: Lžíce na med z olivového dřeva Jean Dubost Real, 16,5 cm

  • Název: Lžíce na med z olivového dřeva Jean Dubost Real, 16,5 cm
  • Cena: 489 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 119317
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce