Matrace Karup Design Comfort Natural

Matrace Karup Design Comfort Natural, 120 x 200 cm

8769 Kč

Dnes je tady pro vás Matrace Karup Design Comfort Natural, 120 x 200 cm od populární značky Karup Design - tento artikl je v tento okamžik s unikátní slevou za 8449.00. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně patnáct set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 5713655056272
Do obchodu

Popis

Karup Design

Právě je za dobrou cenu Matrace Karup Design Comfort Natural, 120 x 200 cm od populární značky Karup Design - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 8769 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Když se člověk dobře vyspí, je ten den hned o něco hezčí, to je jasné. Ale jak docílit kvalitního spánku? Třeba s matracemi Karup Design s paměťovou pěnou, která vás nenechá propadnout se skrz a přizpůsobí se vašemu tělu přesně na míru. V kousku dánského výrobce o vás bude postaráno takřka královsky!

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Matrace Karup Design Comfort Natural, 120 x 200 cm

  • Název: Matrace Karup Design Comfort Natural, 120 x 200 cm
  • Cena: 8769 Kč
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655056272
  • ID produktu: 651460
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce