Modrá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie Mazzini Sofas

Modrá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie

18199 Kč

Kvalitní Modrá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie oblíbené značky Mazzini Sofas - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 18199 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pět set Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 5901122031369
Do obchodu

Popis

Mazzini Sofas

Limitovaná edice produktu Modrá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie s proslulou značkou Mazzini Sofas - tento produkt obchodujeme extra levně za 18199 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
Polštáře pohovky z kolekce Ancolie sice neříkají nic nahlas, ale i tak by nás hned na první pohled nalákaly k tomu se do nich zabořit a udělat si pohodu. A co víc? Během pár chvil můžete z této pohovky vytvořit plnohodnotné lůžko, kde lehce ubytujete nečekanou návštěvu. Oceníte také úložný box, který se výborně hodí k uskladnění náhradních přikrývek pro tyto situace.

Tento kousek z dílny francouzské značky Mazzini Sofas vám jednoduše přiroste k srdci ♥

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Parametry produktu: Modrá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie

  • Název: Modrá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie
  • Cena: 18199 Kč
  • Výrobce: Mazzini Sofas
  • EAN: 5901122031369
  • ID produktu: 1202172
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce