Nůž z nerezové oceli Jean Dubost All Stainless Paring

Nůž z nerezové oceli Jean Dubost All Stainless Paring, 8,5 cm

479 Kč

Dnes je tady pro vás Nůž z nerezové oceli Jean Dubost All Stainless Paring, 8,5 cm od předního výrobce Jean Dubost - tento artikl nepropásněte ve výhodné akci za 479 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Vaše oblíbené zboží, Nůž z nerezové oceli Jean Dubost All Stainless Paring, 8,5 cm od oblíbeného výrobce Jean Dubost - tento artikl pořizujte za úžasnou cenu 479 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáct set a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Jean Dubost a jeho rodina je příkladem řemeslné tradice, jejíž hodnota neutichá. Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů.

Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu.

Jean Dubost je ve Francii synonymem pro preciznost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Nůž z nerezové oceli Jean Dubost All Stainless Paring, 8,5 cm

  • Název: Nůž z nerezové oceli Jean Dubost All Stainless Paring, 8,5 cm
  • Cena: 479 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 766678
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce