Postel Karup Design Senza Bed Natural

Postel Karup Design Senza Bed Natural, 160 x 200 cm

12689.00 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Postel Karup Design Senza Bed Natural, 160 x 200 cm od populárního výrobce Karup Design - tento produkt dodáváme v bombastické akci za 12689.00. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pět set Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 5713655096711
Do obchodu

Popis

Karup Design

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli značky Karup Design. Dánský výrobce kombinuje jednoduchý skandinávský styl a japonskou účelnost, díky čemuž vznikají vysoce kvalitní kusy nábytku, které šetří váš čas, prostor, nabízí vám naprostý komfort a nezahrávají si s pomíjivostí trendů. Proto si jejich kousky můžete užívat celé roky, aniž by se vám omrzely.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Postel Karup Design Senza Bed Natural, 160 x 200 cm

  • Název: Postel Karup Design Senza Bed Natural, 160 x 200 cm
  • Cena: 12689.00 CZK
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655096711
  • ID produktu: 1018540
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce