Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I, 45 x 45 cm

609 Kč

Nejprodávanější Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I, 45 x 45 cm se známou značkou Fedkolor - tento hit můžete pořídit za hustou cenu 609 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pět set Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Není proč váhat, Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I, 45 x 45 cm od kvalitní značky Fedkolor - toto zboží si můžete opatřit levně za 609 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naplníte-li košík zbožím nad patnáct set, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Secesní umělec Gustav Klimt ohromil svou tvorbou celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu často byly krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity.

Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti.

Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat.

Parametry produktu: Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I, 45 x 45 cm

  • Název: Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I, 45 x 45 cm
  • Cena: 609 Kč
  • Výrobce: Fedkolor
  • EAN:
  • ID produktu: 578294
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce