Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Bauer I

Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Bauer I, 60 x 60 cm

809 Kč

Top produkt, Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Bauer I, 60 x 60 cm oblíbené značky Fedkolor - tento produkt máte po jednoduché objednávce za výhodnou cenu 809 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Váš oblíbený produkt, Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Bauer I, 60 x 60 cm s trendy značkou Fedkolor - tento hit můžete pořídit za bombastickou cenu 809 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Tvorba secesního umělce Gustava Klimta ohromila celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu byly často krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity.

Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti.

Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat.

Parametry produktu: Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Bauer I, 60 x 60 cm

  • Název: Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Bauer I, 60 x 60 cm
  • Cena: 809 Kč
  • Výrobce: Fedkolor
  • EAN:
  • ID produktu: 578296
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce