Sada 12 příborů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen Jean Dubost

Sada 12 příborů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen

3909 Kč

No a tohle chcete: Sada 12 příborů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen co nám vyrábí Jean Dubost - tento artikl musíte mít ve slevové akci za 3909 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Jasný hit, Sada 12 příborů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen s trendy značkou Jean Dubost - tento artikl musíte mít v neopakovatelné akci za 3909 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Byl Francouz a proslavil se svojí továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu.

Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 12 příborů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen

  • Název: Sada 12 příborů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen
  • Cena: 3909 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 82635
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce