Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata Ambiance

Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata

659 Kč

Jedinečná nabídka, Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata s pečetí kvality Ambiance - tento artikl se na vás těší s neuvěřitelnou slevou za 636.00. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáct set a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Prestižní Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata od výrobce Ambiance - tento artikl nepropásněte s neuvěřitelnou slevou za 659 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově, ale zároveň nemáte sílu začít s namáhavým malováním? Už jste alergičtí na ten kus oprýskané stěny v koupelně nebo stará dvířka v kuchyni?

Vinylové nálepky od Ambiance jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte! Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu!

Parametry produktu: Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata

  • Název: Sada 15 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance La Plata
  • Cena: 659 Kč
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN:
  • ID produktu: 1098930
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce