Sada 2 nožů a škrabky z nerezové oceli na loupání v dárkovém balení Jean Dubost Vegetable Jean Dubost

Sada 2 nožů a škrabky z nerezové oceli na loupání v dárkovém balení Jean Dubost Vegetable

1049 Kč

V akci je právě teď Sada 2 nožů a škrabky z nerezové oceli na loupání v dárkovém balení Jean Dubost Vegetable od předního výrobce Jean Dubost - tento artikl nakupujte za hustou cenu 1049 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pět set korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Neodoláte: Sada 2 nožů a škrabky z nerezové oceli na loupání v dárkovém balení Jean Dubost Vegetable od producenta Jean Dubost - tento artikl čeká na vás výhodně za 1049 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně patnáct set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.
Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: Sada 2 nožů a škrabky z nerezové oceli na loupání v dárkovém balení Jean Dubost Vegetable

  • Název: Sada 2 nožů a škrabky z nerezové oceli na loupání v dárkovém balení Jean Dubost Vegetable
  • Cena: 1049 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 82665
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce