Sada 24 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba

Sada 24 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 x 20 cm

1829.00 Kč

V akci je právě teď Sada 24 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 x 20 cm s osvědčenou značkou Ambiance - toto zboží si můžete nechat doručit v jedinečné akci za 1829.00. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5415231264308
Do obchodu

Popis

Ambiance

Dejte vale nudným zdem, které ve vás akorát vyvolávají pocit rutiny. Přivítejte ve svém domově změnu, která dokáže proměnit interiér mrknutím oka. Řeč je o samolepkách značky Ambiance.

Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte. Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu.

Aplikace:
Ze samolepky odstraňte fólii a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodí se do koupelny i kuchyně, je totiž odolná proti vodě i oděru. Použít ji ale můžete i na další typy povrchů, ne jen kachličky. Hlavní je, aby bylo místo určené k nalepení hladké a očištěné.

O značce:
Samolepky, které zkrášlí sebenudnější zeď, podlahu či kus starého nábytku. To přináší značka Ambiance. Ve svém repertoáru má kousky, které potěší děti i dospělé. Ty menší potěší pohádkovými motivy, ty větší zase designově promyšlenými vzory, které pozvednou interiér na novou úroveň.

Parametry produktu: Sada 24 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 x 20 cm

  • Název: Sada 24 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 x 20 cm
  • Cena: 1829.00 CZK
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231264308
  • ID produktu: 1204528
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce