Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile Jean Dubost

Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile

4759 Kč

Příjemné pocity navazující Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile s jakostní značkou Jean Dubost - tento artikl doporučujeme s unikátní slevou za 4759 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Diskontní Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile od Jean Dubost - tento artikl čeká na vás v sezónní slevě za 4759 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.
Jean Dubost a jeho rodina je příkladem řemeslné tradice, jejíž hodnota neutichá. Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů.

Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu.

Jean Dubost je ve Francii synonymem pro preciznost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile

  • Název: Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile
  • Cena: 4759 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 651410
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce