Sada 3 příborů na sýry z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Paris Jean Dubost

Sada 3 příborů na sýry z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Paris

1559 Kč

Tohle si zamilujete: Sada 3 příborů na sýry z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Paris od společnosti Jean Dubost - tento produkt prodáváme po zlevnění za 1559 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Nabídka pro vás: Sada 3 příborů na sýry z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Paris co nám dodává Jean Dubost - tento artikl je tady pro vás ve výhodné akci za 1559 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování.

Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje ?nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce.

Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: Sada 3 příborů na sýry z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Paris

  • Název: Sada 3 příborů na sýry z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Paris
  • Cena: 1559 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 82639
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce