Sada 5 nožů a stojanu z bambusového dřeva Jean Dubost Jean Dubost

Sada 5 nožů a stojanu z bambusového dřeva Jean Dubost

3569 Kč

Nejprodávanější Sada 5 nožů a stojanu z bambusového dřeva Jean Dubost s pečetí kvality Jean Dubost - tento artikl se na vás těší za hustou cenu 3439.00. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pět set korun. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Dnes je tady pro vás Sada 5 nožů a stojanu z bambusového dřeva Jean Dubost co nám dodává Jean Dubost - tento hit získáte v husté akci za 3569 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáct set a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Byl Francouz a proslavil se svojí továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 5 nožů a stojanu z bambusového dřeva Jean Dubost

  • Název: Sada 5 nožů a stojanu z bambusového dřeva Jean Dubost
  • Cena: 3569 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 268275
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce