Sada 5 nožů z nerezové oceli a bloku na nože Jean Dubost Crazy Blanc Jean Dubost

Sada 5 nožů z nerezové oceli a bloku na nože Jean Dubost Crazy Blanc

4189 Kč

Diskontní Sada 5 nožů z nerezové oceli a bloku na nože Jean Dubost Crazy Blanc od oblíbeného výrobce Jean Dubost - tento artikl nakupujte při časově omezené akci za 4189 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

V akci je pouze tady Sada 5 nožů z nerezové oceli a bloku na nože Jean Dubost Crazy Blanc co nám dodává Jean Dubost - tento produkt obchodujeme v husté akci za 4189 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pět set korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Byl Francouz a proslavil se svojí továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 5 nožů z nerezové oceli a bloku na nože Jean Dubost Crazy Blanc

  • Název: Sada 5 nožů z nerezové oceli a bloku na nože Jean Dubost Crazy Blanc
  • Cena: 4189 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 119295
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce