Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Massif Jean Dubost

Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Massif

4439 Kč

Kvalitní Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Massif oblíbené značky Jean Dubost - toto zboží si můžete objednat extra levně za 4279.00. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Špičkové zboží, Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Massif od oblíbené značky Jean Dubost - toto zboží si můžete koupit extra levně za 4439 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.
Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Massif

  • Název: Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Massif
  • Cena: 4439 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 119301
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce