Sada 6 koktejlových vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged Jean Dubost

Sada 6 koktejlových vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged

1219 Kč

Prestižní Sada 6 koktejlových vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged co nám vyrábí Jean Dubost - toto zboží si můžete zakoupit v sezónní slevě za 1219 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně patnáct set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Trhem osvědčený produkt, Sada 6 koktejlových vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged kvalitní značky Jean Dubost - tento artikl je v tento okamžik s unikátní slevou za 1219 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Utraťte minimálně patnáct set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už se těšíte na svoji objednávku?
Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: Sada 6 koktejlových vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged

  • Název: Sada 6 koktejlových vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged
  • Cena: 1219 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 82689
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce