Sada 6 lžic z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged Jean Dubost

Sada 6 lžic z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged

1529 Kč

Nejprodávanější Sada 6 lžic z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged od společnosti Jean Dubost - tento produkt doručujeme při právě probíhající akci za 1529 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáct set a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Prvotřídní Sada 6 lžic z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged od předního výrobce Jean Dubost - tento hit můžete získat extra levně za 1529 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pět set korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: Sada 6 lžic z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged

  • Název: Sada 6 lžic z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged
  • Cena: 1529 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 119345
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce