Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Jean Dubost

Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix

2039 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix od populárního výrobce Jean Dubost - tento hit pořídíte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 2039 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Kvalitní Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix s trendy značkou Jean Dubost - tento artikl objednávejte ve výhodné akci za 2039 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně patnáct set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
Byl Francouz a proslavil se svojí továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu.

Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix

  • Název: Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix
  • Cena: 2039 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 82631
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce