Sada 6 steakových nožů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Jean Dubost

Sada 6 steakových nožů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix

1949 Kč

Vaše možnosti obohacující Sada 6 steakových nožů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix co nám dodává Jean Dubost - toto zboží zakoupíte za bombastickou cenu 1949 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Nejprodávanější Sada 6 steakových nožů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix s jakostní značkou Jean Dubost - toto zboží zakoupíte za hustou cenu 1949 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Byl Francouz a proslavil se svojí továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu.

Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 6 steakových nožů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix

  • Název: Sada 6 steakových nožů z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix
  • Cena: 1949 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 82627
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce