Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged Jean Dubost

Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged

1529 Kč

Vynikající Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged s osvědčenou značkou Jean Dubost - tento produkt nabízíme s neuvěřitelnou slevou za 1529 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Perfektní Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged kvalitní značky Jean Dubost - tento artikl pořizujte v jedinečné akci za 1529 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.
Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged

  • Název: Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged
  • Cena: 1529 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 119347
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce