Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Jean Dubost

Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix

2039 Kč

Trhem osvědčený produkt, Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix od značky Jean Dubost - tento hit seženete za jedinečnou cenu 2039 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně patnáct set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Výjimečné zboží, Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix od známé značky Jean Dubost - tento produkt dodáváme s VIP slevou pro každého za 2039 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Byl Francouz a proslavil se svojí továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu.

Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Parametry produktu: Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix

  • Název: Sada 6 vidliček z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost London Mix
  • Cena: 2039 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 82629
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce