Salátový příbor z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen Jean Dubost

Salátový příbor z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen

1069 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Salátový příbor z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen od top značky Jean Dubost - tento hit naleznete za mimořádně nízkou cenu 1069 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Naplníte-li košík zbožím nad patnáct set, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Radost přinášející Salátový příbor z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen s osvědčenou značkou Jean Dubost - tento hit seženete za jedinečnou cenu 1069 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí.
Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování.

Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje ?nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce.

Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.

Parametry produktu: Salátový příbor z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen

  • Název: Salátový příbor z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen
  • Cena: 1069 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • EAN:
  • ID produktu: 227627
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce