Stojan s policemi Says Who for Karup Design Vocal White/White Karup Design

Stojan s policemi Says Who for Karup Design Vocal White/White

6019 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Stojan s policemi Says Who for Karup Design Vocal White/White pocházející od značky Karup Design - tento artikl se na vás těší v husté akci za 6019 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáct set a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 5713655019505
Do obchodu

Popis

Karup Design

Ve slevě je Stojan s policemi Says Who for Karup Design Vocal White/White co odebíráme od výrobce Karup Design - tento hit můžete sehnat za téměř velkoobchodní cenu 6019 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?
Vocal je stylový stojan, na který můžete odložit knihy, suvenýry, sošky, vázy s květinou, květináče...

Says Who a Karup Design, to je dvojka, u které je hned jasné, že kombinací jejich designu vznikne něco převratného a uchvacujícího. Studio Says Who, za kterým stojí dva bratři, vyznává tradiční hodnoty severského designu, ale snaží se je okořenit o nový přístup a inovace.

Dánský Karup Design se zase umí na design koukat z pohledu praktické a variabilní stránky s ohledem na jednoduchost provedení.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Návod k montáži vašeho nového kousku od Karup Design najdete zde.

Parametry produktu: Stojan s policemi Says Who for Karup Design Vocal White/White

  • Název: Stojan s policemi Says Who for Karup Design Vocal White/White
  • Cena: 6019 Kč
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655019505
  • ID produktu: 155997
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce