Světle hnědá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie Mazzini Sofas

Světle hnědá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie

17599.00 Kč

Dnes jsme vybrali: Světle hnědá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie od kvalitní značky Mazzini Sofas - tento produkt máte na dosah ruky za hustou cenu 17599.00. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5901122031246
Do obchodu

Popis

Mazzini Sofas

Polštáře pohovky z kolekce Ancolie sice neříkají nic nahlas, ale i tak by nás hned na první pohled nalákaly k tomu se do nich zabořit a udělat si pohodu. A co víc? Během pár chvil můžete z této pohovky vytvořit plnohodnotné lůžko, kde lehce ubytujete nečekanou návštěvu. Oceníte také úložný box, který se výborně hodí k uskladnění náhradních přikrývek pro tyto situace.

Tento kousek z dílny francouzské značky Mazzini Sofas vám jednoduše přiroste k srdci ♥

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Parametry produktu: Světle hnědá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie

  • Název: Světle hnědá rozkládací třímístná pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie
  • Cena: 17599.00 CZK
  • Výrobce: Mazzini Sofas
  • EAN: 5901122031246
  • ID produktu: 1202166
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce