Variabilní futon Karup Design Sit&Sleep Grey Karup Design

Variabilní futon Karup Design Sit&Sleep Grey

5799.00 Kč

Nabídka pro vás: Variabilní futon Karup Design Sit&Sleep Grey se známou značkou Karup Design - tento artikl musíte mít levně za 5799.00. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pět set korun. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 5713655100517
Do obchodu

Popis

Karup Design

Krása, co ukrývá funkčnost. I tak bychom mohli charakterizovat variabilní futon od Karup Design. Je ideální pro chvíle lenošení, kdy ho rozložíte na matraci pro jednoho, ale jako puf se bude hodit i k posazení.

Romantické stuhy na bocích z něj vykouzlí taburetku během okamžiku a v něžně laděném interiéru se bude náramně hodit. Design od návrhářky Julie Strange je určený jak pro členy vaší domácnosti, tak pro hosty, kteří se zdrží přes noc.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Variabilní futon Karup Design Sit&Sleep Grey

  • Název: Variabilní futon Karup Design Sit&Sleep Grey
  • Cena: 5799.00 CZK
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655100517
  • ID produktu: 1120268
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce