Variabilní pohovka Karup Design Buckle Up Dark Grey Karup Design

Variabilní pohovka Karup Design Buckle Up Dark Grey

15869.00 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Variabilní pohovka Karup Design Buckle Up Dark Grey od oblíbené značky Karup Design - toto zboží si můžete objednat s neuvěřitelnou slevou za 15869.00. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 5713655064857
Do obchodu

Popis

Karup Design

Buckle Up, to je počin dánské značky Karup Design, díky kterému i do malého bytu dostanete jedním nákupem hned dva kusy nábytku v jednom.

Během chvilky tak můžete mít z toho jednoho samého kusu nábytku jak postel pro jednoho, tak i pohodlnou pohovku. Buckle Up se skládá ze dvou matrací, přičemž ta vrchní je k té spodní připevněna dvěma koženými pásky.

Návrh a výroba pohovky vychází z tradičního japonského způsobu bydlení, a to z futonů. Tyto matrace sloužily již dávným samurajům, kteří na nich odpočívali a nabírali sílu do dalších dnů. A stejně můžete i vy.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Variabilní pohovka Karup Design Buckle Up Dark Grey

  • Název: Variabilní pohovka Karup Design Buckle Up Dark Grey
  • Cena: 15869.00 CZK
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655064857
  • ID produktu: 3200
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce