Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Brown Karup Design

Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Brown

23349 Kč

Jedinečná nabídka, Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Brown co nám dodává Karup Design - tento produkt dodáváme za hustou cenu 23349 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 5713655006185
Do obchodu

Popis

Karup Design

Vaše oblíbené zboží, Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Brown od známé značky Karup Design - tento produkt objednáte za bombastickou cenu 23349 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Postel nebo pohovka? Rozkládací pohovka Karup Design Fresh umí být obojím! Během jediné minuty se změní z pohodlného gauče v luxusní lůžko nejen pro návštěvy. Díky své variabilitě vám pomůže ušetřit prostor v bytě a díky pohodlí, které vám poskytne, se stane vaší relaxační oázou.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se zhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete zde. A nebo se povídejte na video níže.

Parametry produktu: Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Brown

  • Název: Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Brown
  • Cena: 23349 Kč
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655006185
  • ID produktu: 649830
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce