Variabilní pohovka Karup Design Poetry Black/Grey Karup Design

Variabilní pohovka Karup Design Poetry Black/Grey

23819.00 Kč

Spokojenost přinášející Variabilní pohovka Karup Design Poetry Black/Grey od společnosti Karup Design - tento artikl je v tuhle chvíli v časové omezené slevě za 23819.00. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně patnáct set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5713655104942
Do obchodu

Popis

Karup Design

Variabilní sofa Poetry, které vzniklo ve spolupráci s designovým studiem Says who. Inspiraci si designéři vzali ze skandinávského stylu bydlení. Je minimalistické, ultra funkční, ale přitom má přírodní a jemné.

Malým, ale výrazným prvkem, jsou kožené područky, které při složení drží sofa pohromadě jako pohodlnou sedačku, ale jakmile je odepnete, ze sofa se stane prostorná postel pro jednoho až dva lidi.

Jestli ve svém bytě počítáte každý centimetr, právě jste našli řešení, které vám uleví.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se zhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete zde. A nebo se povídejte na video níže.

Parametry produktu: Variabilní pohovka Karup Design Poetry Black/Grey

  • Název: Variabilní pohovka Karup Design Poetry Black/Grey
  • Cena: 23819.00 CZK
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655104942
  • ID produktu: 56693
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce